Вшанування памʼяті рідних, які загинули внаслідок насильницького виселення з Криму

У сквері Миру біля Меморіалу памʼяті жертв геноциду кримськотатарського народу зібралися діти, онуки та правнуки депортованих.
Разом із керівництвом країни, Меджлісом та кримськотатарською спільнотою вшанували памʼять рідних, які загинули внаслідок насильницького виселення з рідного Криму💙💛

https://www.facebook.com/reel/1910225913022914?locale=uk_UA