Незабаром Голосіїв зазеленіє рясною молодою травичкою, а в повітрі відчуватиметься запах березових бруньок🎋
Докладаємо максимум зусиль, аби Голосіїв не лише був зеленим, а й уквітчаний🌸
 
 
 
 

Скошування – основний прийом догляду за газонами. Особлива увага цьому процесу приділяється в весняно-літній період, коли газонні рослини знаходяться у стані активного росту.

Восени, в міру охолодження землі вегетаційний процес трав’янистих рослин добігає свого завершення, циклічність покосів зменшується. Проте дуже важливо прокосити газони та правильно підготувати їх до зими, аби навесні вони радували нас щільним смарагдовим травостоєм.  З настанням холодів відростила трава підмерзне і ляже на землю, де пролежавши до весни, при пробудженні молодої порослі стане серйозною перешкодою до зростання зелених паростків. Саме тому косити газон на зиму необхідно завжди.

Оптимальна висота трави після скошування – 5 см. За пару тижнів рослини встигають досягти висоти в 8 см, що є найбільш сприятливим для заощадження сил і збереження живильних речовин для зимівлі.

 В самому серці нашого району, біля центрального входу в Голосіївський парк ім. М.Рильського, з’явився декоративний напис I_love_GOLOSIEVO!!! Це ще одна селфі-зона та яскравий арт-об’єкт.