Основне завдання колективу –  догляд і збереження у належному санітарному та естетичному стані зелених насаджень Голосіївського району.

Це –парки, сквери, бульвари та зелені насадження вздовж центральних вулиць. Всі ми бачимо, що обличчя рідного міста останнім часом безперечно змінилось на краще – воно виглядає чистим, охайним, доглянутим.

Мета

Керівництво

ПРО ПІДПРИЄМСТВО.

Голосіївський район м. Києва – є найбільш зеленим районом столиці. Площа об’єктів зеленого господарства, що перебувають на утриманні підприємством становить 1010,8 га. Значна кількість території району вцілому та об’єктів зеленого господарства, що перебувають на утриманні підприємства, загалом, оголошені заповідною територією. На утриманні КП УЗН Голосіївського району знаходяться парки, сквери, бульвари, площі, проспекти та інші зелені зони спеціально призначення. Провідне місце належить насадженням загального користування, як таким, що безпосередньо формують характер міської сельбищної зони, організовуючи відпочинок населення, визначають ступінь забезпеченості зеленими насадженнями одного міського жителя. Спеціалістами підприємства своєчасно, фахово і якісно виконувались усі види робіт з озеленення та догляду за насадженнями загального користування, в тому числі проведено значний обсяг робіт з благоустрою, що спрямовані на поліпшення загального вигляду території району. Проводився комплекс відновлювальних і господарських робіт в паркових зонах та скверах району, охорона зелених насаджень від пожеж, засмічення, самовільного вирубування та знищення, захист рослин від хвороб. Щорічно виконується посадка понад 600 тис. од. квітів для створення квітників на площі понад 1,32 га. Впроваджуються нові сорти багаторічних квітів та в цілях економії поступово зменшується відсоток посадки однорічних квітів. Проводиться регулярний догляд за газонами та квітниками (полив, прополювання, підживлення) на площі 139,5 га.

МЕТА ТА ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ

КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ГОЛОСІЇВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА

З метою покращення виконання зеленими насадженнями санітарно-гігієнічних та декоративних функцій впродовж року виконувались роботи з їх оздоровлення, видалення сухостійних, хворих, аварійних та перестійних дерев. Натомість висаджується значна кількість молодих дерев і кущів, в тому числі вічнозелених. Здійснюється санітарне прибирання підпорядкованої території зеленої зони на площі понад 6845,3 га.. Для унеможливлення заїзду автотранспортних засобів на газони та на територію зеленої зони працівниками підприємства встановлюються обмежувальні споруди та газонні огородження. Регулярно проводиться очищення берегової зони Оріховатських ставків у Голосіївському парку та озер на Теремках. Окрім цього проводиться постійно догляд за: – лавками, парковими диванами (6154 од.); – урнами (86912 од.); – доріжками (326 га.); – ставками (22 га.); – територією, прилеглою до ОЗР, відновлення зелених насаджень навколо них; – водополивною мережею. Впродовж року працівниками підприємства створюються неймовірні композиції на міських виставках квітів кожна площею понад 200 м2. Оранжерейно-тепличним господарством підприємства здійснюється вирощування близько 400 тис. од. розсади однорічних, дворічних та багаторічних квітів для озеленення території району. Догляд за зеленими насадженнями Голосіївського району, їх відновлення і реконструкція проводяться з урахуванням екологічного стану, реальних потреб розвитку столиці України, вимог охорони цінної історико-культурної спадщини.