Скошування – основний прийом догляду за газонами. Особлива увага цьому процесу приділяється в весняно-літній період, коли газонні рослини знаходяться у стані активного росту.

Восени, в міру охолодження землі вегетаційний процес трав’янистих рослин добігає свого завершення, циклічність покосів зменшується. Проте дуже важливо прокосити газони та правильно підготувати їх до зими, аби навесні вони радували нас щільним смарагдовим травостоєм.  З настанням холодів відростила трава підмерзне і ляже на землю, де пролежавши до весни, при пробудженні молодої порослі стане серйозною перешкодою до зростання зелених паростків. Саме тому косити газон на зиму необхідно завжди.

Оптимальна висота трави після скошування – 5 см. За пару тижнів рослини встигають досягти висоти в 8 см, що є найбільш сприятливим для заощадження сил і збереження живильних речовин для зимівлі.

 


Наразі відновлюємо панно вздовж Голосіївського проспекту: фарбуємо декоративні елементи та висаджуємо квіткову розсаду.

Детальніше…


Відтепер в Голосіївському районі вас зустрічатиме яскрава інсталяція з різнобарвними слоненятами. Слоненята виготовлені працівниками КП УЗН Голосіївського району та змонтовані на Деміївській площі (на транспортному розподільнику на розі проспекту Лобановського). Дана композиція створена, щоб наповнити яскравими барвами міський простір та підіймати настрій містянам!

Детальніше…


Оранжерейно-парникове господарство продовжує підготовку власного сдивного матеріалу на наступний рік. Проводиться посів та пікіровка сходів дворіних й багаторічних квітковх рослин.

Детальніше…