Балансові території КП УЗН Голосіївського району поповнюються хвойними породами. На фото посадка сосен в Голосіївському парку ім. М.Рильського.
На Співочому полі відкрилась виставка хризантем «Фантастична історія»

Фахівці КП УЗН Голосіївського району висадили 3,5 тис. кущів хриазнтем та підготували композицію-емоцію “Чарівний сад любові в добра”.
Центральним елементом композиції виступає
фантастиче дерево, яке вважається символом розвитку і життя. В оточенні плавних ліній, м’яких форм та теплих осінніх барв народжується емоція, яка пробуджує в наших серцях

любов…

Квітковий фестиваль «Фантасична історія» працюватиме щодня з 9:00 до 21:00 до 23 жовтня. Вартість вхідного квитка – 30 грн. Безкоштовний вхід – дітям до 7 років, пенсіонерам, інвалідам, чорнобильцям.

 


Згідно стратегії розвитку зелених насаджень, розробленої КО “Київзеленбуд”, на балансових територіях КП УЗН Голосіївського району щорічно висаджується понад 30% вічнозелених шпилькових рослин (від загальної кількості посадкового матеріалу). 


Продовжуються роботи з оновлення квітників на балансових територіях: замість однорічних квіткових культур, які квітували все літо, висаджуємо розсаду дворічних квітів (віола, маргаритка, барбатус), розсаджуємо існуючі багаторічники, тим самим омолоджуємо рослини та збільшуємо площі під ними, висаджуємо нову розсаду багаторічних культур. На фото представлено результати роботи в Голосіївському парку ім. М.Рильського.


В Голосіївському парку ім. М.Рильського встановлено інформаційні знаки щодо дотримання правил поведінки у парках. Просимо дотримуватись їх!


Починаючи з кінця серпня і до кінця вересня , дворічники садять на постійне місце на відстані 10 -20 см один від одного. На наступний рік догляд за ними зводиться до регулярного поливу , прополювання , підживлення добривами.

Найбільшу цінність з точки зору квіткового оформлення мають дворічники весняного терміну цвітіння – віола та маргаритка. Ці рослини легко витримують весняні заморозки і широко використовуються для посадки в квітники або контейнери вже в кінці квітня – початку травня.


Осінь… Зворушлива пора, коли вся природа уповільнює свій темп, заспокоюється і готується до майбутньої довгої зими.

Голосіївські квітники та міксбордери поступово входять до осінньої фази декоративності: розквітають багаторічні айстри, декоративно-листяні кущі змінюють зелене забарвлення на осіннє, наливаються багрянцем плоди кизильника… 

Крокує осінь…


Скошування – основний прийом догляду за газонами. Особлива увага цьому процесу приділяється в весняно-літній період, коли газонні рослини знаходяться у стані активного росту.

Восени, в міру охолодження землі вегетаційний процес трав’янистих рослин добігає свого завершення, циклічність покосів зменшується. Проте дуже важливо прокосити газони та правильно підготувати їх до зими, аби навесні вони радували нас щільним смарагдовим травостоєм.  З настанням холодів відростила трава підмерзне і ляже на землю, де пролежавши до весни, при пробудженні молодої порослі стане серйозною перешкодою до зростання зелених паростків. Саме тому косити газон на зиму необхідно завжди.

Оптимальна висота трави після скошування – 5 см. За пару тижнів рослини встигають досягти висоти в 8 см, що є найбільш сприятливим для заощадження сил і збереження живильних речовин для зимівлі.

 

1 2